הנהלת חשבונות וחשבות שכר

מחפשים שירותי הנהלת חשבונות? מעוניינים בחשבות שכר? עסקים חכמים מתמקדים במה שהם הכי טובים בו ואת הנהלת החשבונות מוציאים למיקור חוץ. התנהלות זאת מעניקה יתרון ברור לעסקים המעוניינים להתמקד במה שמייחד אותם ומפשט עבורם את התהליכים העסקיים.

החברה להנהלת חשבונות "משמר ס.ע. פיננסים בע"מ", מתמחה בהנהלת חשבונות לעסקים וחברות ומבצעת חשבות שכר לנוחות לקוחותיו. אנו מאמינים ששירות טוב נדרש לשקיפות גבוהה, אמינות וידע מעמיק בכל החוקים והתקנות של מערכת המיסים הישראלית. כשעומדת מאחוריכם חברת שירותים פיננסים וותיקה ומסורה, ניתן להגיע לחיסכון בעלויות מיסוי ולמנוע הוצאות מיותרות בשל טעויות שעלולות לעלות ביוקר.

הנהלת חשבונות כללית

  • נהנים מיותר אחריות – עסק טוב נדרש להתנהלות נכונה מול רשות המיסים תוך הקפדה על הצגת מידע מדויק והגשת דוחות בזמן. ההיכרות והניסיון שלנו מול רשות המיסים מעניקים לכם יתרון ברור של שקט נפשי המוריד מכם נטל ביורוקרטי ואחריות.
  • זוכים ליותר פיקוח – טוב לדעת שהניהול השוטף מתבצע על ידי גורם חיצוני. כך אתם מקבלים ביקורת נוספת על ההתנהלות העסקית שלכם וחוסכים תקלות שונות שמתגלות רק כשמאוחר מידי. אנו מעדכנים אתכם תדיר לגבי מצב החשבונות ומאפשרים לכם "מבט מרוחק" על מצבכם העסקי.
  • פועלים עם יותר ידע – אנו מתעדכנים תדיר לגבי כל מה שחדש וחשוב בתקנות המס ומיישמים זאת בניהול הספרים שלכם באופן מידי. לכן, לא פלא שהלקוחות שלנו אף פעם לא מוצאים את עצמם מסתבכים עם רשויות המס.

תלושי שכר מוקפדים לעובדים

תחום תלושי שכר הוא תחום רגיש שכן מדובר במסמך משפטי לכל דבר. יחסי מעסיק ומועסק משתנים מעת לעת בשל חידושים של הסכמים ותקנות. במצב של חוסר וודאות זה, מעסיקים רבים מוצאים את עצמם מול תביעות של עובדים ממורמרים וכן מול ביקורות פתע. בכדי לא להיות מופתעים ולא להיגרר לבית משפט כדאי שתלושי השכר שאותם אתם נותנים בכל חודש לעובדים יהיו מושלמים.

עם עובדים מרוצים שמקבלים את כל זכויותיהם ניתן לנהל עסק בהגינות, שקט ובבטחה. חברתנו מקפידה להתעדכן בזמן אמת בכל הקשור לחוקים ותקנות חדשות  אשר באים לידי ביטוי בתלושי השכר לרבות עבודה עם הסכמי שכר אישיים.

תלושי שכר למלצרים (על פי הפסיקה החדשה)

כידוע נושא השכר בתחום המלצרות, עבר ועדיין עובר זעזועים רבים, אנחנו במשמר פיננסים ביצענו עבודה מקיפה במטרה לגבש עמדה ברורה בנוגע לחישוב השכר מבוסס טיפים לעובדים בתחום המסעדנות, חברתנו ממשיכה לעקוב אחר כלל השינויים מכל הגורמים והרשויות השונות ומעדכנת את אופן עריכת תלושי השכר ותשלום השכר בהתאם.

למידע נוסף על שירותי הנה"ח לחברות ולעסקים עצמאיים, צרו קשר עכשיו במספר 03-5608686 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מה הופך רעיון לעסק?

כיצד צריך לפעול? ולא פחות חשוב, לעיתים צריך לדעת כיצד לא לפעול, על מנת שרעיון יהפוך לעסק מצליח.

משמר פיננסים מביאה לכם את המדריך הראשון בסדרה:

10 טעויות נפוצות בפתיחת עסק וכיצד ניתן להימנע מהן.